Par mums

Tehniskās jaunrades nams "Annas 2"
KAS MĒS ESAM?

Tehniskās jaunrades nams (TJN) “Annas 2” ir pašvaldības interešu izglītības iestāde, kas kopš 1989. gada piedāvā kvalitatīvu interešu izglītību bērniem un jauniešiem vecumā no 5 līdz 25 gadiem. Esam ar tradīcijām un inovācijām bagātu vēsturi un progresīvu šodienas izglītības procesu.

TJN “Annas 2” ir vieta, kur veiksmīgi ir realizējušās jaunas idejas pedagoģijā un ilgstoši īstenoti pulciņi, kas citviet nav sastopami (esam vienīgie Latvijā, kas piedāvā Kordas automodeļu, Persiešu valodas, Medicīnas pulciņa u.c. nodarbības). Gandrīz visu virzienu pulciņi regulāri piedalās (un paši īsteno!) sacensības un konkursus Rīgas, Latvijas un pasaules mērogā.

TJN “Annas 2” ir vieta, kur dzimušas šodien plaši pazīstamas organizācijas un pasākumi: 1995. gadā durvis vēra pirmais Bērnu zinātnes centrs Baltijā “Tehnoannas pagrabi”, Rīgas Starptautiskais īsfilmu festivāls “2ANNAS” (kopš 1996. gada) un Bērnu un jauniešu animācijas konkurss-festivāls “DEBESSmANNA” (kopš 2008. gada) ir dzimuši TJN “Annas 2”, tāpat kā savulaik ļoti populārais konkurss zēniem no visas Latvijas “Superpuika” (1992-2018). Vēl joprojām namā darbojas fotogrāfa Andreja Granta vadītā “Annas 2 fotostudija”, kuru pabeiguši šodien augstu novērtēti mākslinieki-fotogrāfi (Viktorija Eksta, Andrejs Strokins, Arnis Balčus, Ieva Epnere, u.c.).  Katru septembri kopš 1993. gada TJN “Annas 2” organizē atvērto durvju dienas “Svētki Annas ielā”  izglītojošu un izklaidējošu pasākumu visai ģimenei gandrīz visas Annas ielas garumā.

TJN “Annas 2” ieņem nozīmīgu vietu arī starptautiskā mērogā – esam aktīvs Eiropas Bērnu un jauniešu neformālās izglītības iestāžu asociācijas (EAICY) biedrs, bet BZC “Tehnoannas pagrabi” ir Eiropas zinātnes centru asociācijas (Escite) biedrs un Ziemeļvalstu planetāriju asociācijas (Nordic Planetarium Association) biedrs ar pārstāvniecību valdē. 2016. gada 30. novembrī namā viesojās Viņa Karaliskā Augstība Veseksas grāfs princis Edvards, starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas “Award” pārstāvis, lai iepazītos ar namā apgūstamajām prasmēm un pasniegtu programmas līdzdalības sertifikātu.

Aktīvi iesaistāmies Latvijas izglītības procesu norisēs – 2019. gada 2. aprīlī īstenojām pirmo starptautisko simpoziju Latvijā, kas veltīts interešu izglītībai: “Interešu izglītība 21. gadsimtā: radošums, personība, karjera”. Pasākums bija nozīmīgs pagrieziena punkts, jo pirmo reizi vienuviet tikās Latvijas interešu izglītības centru vadītāji, izglītības metodiķi un politikas veidotāji, lai kopā ar vietējiem ekspertiem un kolēģiem no Lietuvas un Nīderlandes diskutētu par iespējām un izaicinājumiem interešu izglītībā laikā, kad Latvijas izglītības sistēmā notiek pārmaiņas.

TJN “Annas 2”

Direktore

Atrast nodarbošanos, kurā ielikt sirdi, atklāt talantus, rast jaunas prasmes un gandarījumu. Vēlu Jums ticēt sev, paļauties uz saviem spēkiem, saglabāt interesi un aizrautību! Lai Jūs vada darboties griba un radītprieks!

 

– Irēna Maskaļonoka

E-pasts: tjn@riga.lv
Tālr.: +371 67374093

Pieņemšanas laiks jebkurā darba dienā pēc iepriekšēja pieraksta.

Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” direktore Irēna Maskaļonoka kopā ar Viņa Karalisko Augstību Veseksas grāfu princi Edvardu, saņemot starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas “Award” līdzdalības sertifikātu.

Administrācija
Līga Ogste

Līga Ogste

Direktores vietniece Izglītības jomā

Tālr.: 26430351
e-pasts: logste@edu.riga.lv

Krista Brauere

Krista Brauere

Direktores vietniece Audzināšanas jomā

Tālr.: 23224465
e-pasts:kbrauere3@edu.riga.lv

Dzintars Upenieks-Upeniets

Dzintars Upenieks-Upeniets

Direktores vietnieks Administratīvi saimnieciskajā darbā

Tālr.: 29225948
e-pasts: dupenieks@edu.riga.lv

Alvis Balodis

Alvis Balodis

Struktūrvienības Bērnu zinātnes centrs “Tehnoannas pagrabi” vadītājs

E-pasts: abalodis3@edu.riga.lv

Anita Kvitkovska

Anita Kvitkovska

Lietvedības pārzine

Tālr.: 27071047
e-pasts: tjn@riga.lv

Ingrīda Mieze

Ingrīda Mieze

Rēķinvede

E-pasts: imieze5@edu.riga.lv

Izglītības metodiķi
Ieva Strauta

Ieva Strauta

Izglītības metodiķe izglītības jomā

Aldis Pūtelis

Aldis Pūtelis

Izglītības metodiķis audzināšanas jomā

Zanda Zēberga

Zanda Zēberga

Izglītības metodiķe audzināšanas jomā

Mūsu pedagogi

Nodarbību vadītāji

Pedagogi, profesionāļi un savas jomas entuziasti.

Alvis Balodis

Alvis Balodis

Dizaina darbnīcas skolotājs

Linards Liepenieks

Linards Liepenieks

Programmēšanas pulciņa skolotājs

Ilmārs Breidaks

Ilmārs Breidaks

Raķešu modelisma pulciņa skolotājs

Aleksandrs Briedis

Aleksandrs Briedis

Velo-mini moto pulciņa skolotājs

Andrejs Gradinārovs

Andrejs Gradinārovs

Akustiskās studijas skolotājs

Imants Černišs

Imants Černišs

Galdniecības pulciņa skolotājs

Sandra Dzilna

Sandra Dzilna

Papīra un tekstildizaina pulciņa skolotāja

Viktorija Eksta

Viktorija Eksta

Foto studijas skolotāja

Andrejs Grants

Andrejs Grants

Foto meistardarbnīcas vadītājs

Viesturs Graždanovičs

Viesturs Graždanovičs

Filmu studijas skolotājs

Ginta Jaseviča

Ginta Jaseviča

Angļu kluba bērniem skolotāja

Arvis Kantiševs

Arvis Kantiševs

Beatbox studijas skolotājs

Miguel Andres Hernandez Giraldi

Miguel Andres Hernandez Giraldi

Spāņu valodas skolotājs

Lauma Krogzeme

Lauma Krogzeme

Velo-mini moto pulciņa skolotāja

Māra Gaņģe

Māra Gaņģe

Vizuālā teātra laboratorijas skolotāja

Anda Laukevica

Anda Laukevica

Keramikas un Zīmēšanas pulciņu skolotāja

Mārtiņš Linde

Mārtiņš Linde

Datorgrafikas pulciņa skolotājs

Iveta Murāne

Iveta Murāne

Astronomijas pulciņa un Pētniecības un eksperimentu laboratorijas skolotāja

Kārlis Krēsliņš-Alviķis

Kārlis Krēsliņš-Alviķis

Akustiskās studijas un ģitārspēles skolotājs

Ārija Zariņa

Ārija Zariņa

Tehniskās modelēšanas pulciņa skolotāja

Egmonts Pavlovskis

Egmonts Pavlovskis

Elektronikas un robotu tehnikas pulciņa skolotājs

Andris Podosinoviks

Andris Podosinoviks

Trases automodelisma pulciņa skolotājs

Lauris Pumpurs

Lauris Pumpurs

Kuģu modelisma pulciņa skolotājs

Oskars Raudiņš

Oskars Raudiņš

Lidmodelisma un dronu pulciņa skolotājs

Santa Rosne

Santa Rosne

Šūšanas, konstruēšanas pulciņa un Rokdarbu dizaina studijas skolotāja

Rasa Roze

Rasa Roze

Mūzikas laboratorijas skolotāja

Marita Linka

Marita Linka

Medicīnas pulciņa skolotāja

Ilze Ruska

Ilze Ruska

Animācijas pulciņa skolotāja

Astra Ruttasa

Astra Ruttasa

Deko darbnīcas skolotāja

Ieva Strauta

Ieva Strauta

Studijas “Mazais mākslinieks” skolotāja

Pāvels Šarigins

Pāvels Šarigins

Kordas automodelisma pulciņa skolotājs

Jurijs Terentjevs

Jurijs Terentjevs

Radiovadāmo modeļu pulciņa skolotājs

Ilona Valaine-Blekte

Ilona Valaine-Blekte

Šūšanas pulciņa skolotāja

Vaira Vanaga

Vaira Vanaga

Gleznošanas pulciņa skolotāja

 Baiba Vatagina

Baiba Vatagina

Sveču mākslinieciskās liešanas un Plastiskās mākslas studijas skolotāja

Emīls Veide

Emīls Veide

Astronomijas pulciņa skolotājs

Vasīlijs Vigdorovs

Vasīlijs Vigdorovs

Bērnu un jauniešu jogas kluba skolotājs

Iveta Vīksna

Iveta Vīksna

Deja fitnesa (aerobikas) pulciņa skolotāja

Agnese Krastkalne

Agnese Krastkalne

Animācijas studijas skolotāja

Jana Kovaļevska

Jana Kovaļevska

Stikla mākslas laboratorijas skolotāja