mākslas un skaņu studijas

Vizuālā teātra laboratorija

Teātra studija, kurā iepazīt dažādas laikmetīgā teātra tehnikas, īpašu uzmanību pievēršot darbam ar kustību, telpu un materiāliem

Skolotāja

Māra Gaņģe

Telpa

17. telpa

Laiks

Pirmdien, plkst. 16.00-18.00
Otrdien, plkst. 16.00-19.30
Trešdien, plkst. 16.00-18.00
Ceturtdien, plkst. 16.00-19.30

Vecums

Audzēkņi vecumā no 7 līdz 20 gadiem

Teātra studija, kurā iepazīt dažādas laikmetīgā teātra tehnikas, īpašu uzmanību pievēršot darbam ar kustību, telpu un materiāliem.
Laboratorija, kurā pētīt un radīt, kur centrā ir teātra eksperimenti un jaunatklājumi.
Vieta, kurā nav pareizi-nepareizi dalījuma un kur tiek pamanīts skaistums gan ideju aizmetņos, gan šķietamās nepilnībās.

Nodarbību procesā bieži tiek uzklausītas arī dalībnieku ierosinājumi un intereses, lai procesu veidotu visiem interesantu un aktuālu. Iepazīstot dažādas teātra veidošanas formas, dalībnieki var stāstīt, runāt par to, ko paši vēlas, vai arī caur uzdevumiem noformulēt savas domas un viedokli.

Nodarbības uzlabo pašapziņu, dod iespēju satikties ar vienaudžiem, atrast savas intereses un prasmes. Vizuālā teātra laboratorijā tiek izmantota arī kustība, maskas, objekti, audio un video ieraksti.

Nodarbības vada Linda Krūmiņa — horeogrāfe un dejas dramaturģe. Mācījusies audiovizuālo un skatuves mākslas teoriju un laikmetīgo deju. Strādājusi pie dejas un teātra projektiem kā horeogrāfe, dramaturģe, dejotāja un producente. Papildinājusi zināšanas un praksi, gan teorētiskajās, gan arī praktiskajās meistarklasēs pie vairākiem horeogrāfiem un laikmetīgās dejas māksliniekiem. Lindu interesē dažādu mediju, prakšu, materiālu un metožu izmantošana un apvienošana.

Lai noskaidrotu konkrētu grupu nodarbību laiku, lūdzu rakstiet vai zvaniet!

Kontaktinformācija: 26370548, mgange@edu.riga.lv; mara.gange@gmail.com.

Seko Vizuālā teātra laboratorijai arī Facebookhttps://www.facebook.com/VTLunSK/.