Tehniskais modelisms 

Kordas automodeļi

Kordas modeļi darbojas ar iekšdedzes motoru un tiek izgatavoti no visdažādākajiem materiāliem.

Skolotājs

Pāvels Šarigins

Telpa

32. telpa

Laiks

Pirmdien, plkst. 15.00-20.00
Otrdien, plkst. 15.00-19.20
Trešdien, plkst. 15.00-20.00
Ceturtdien, plkst. 15.00-20.00

Vecums

Audzēkņi vecumā no 8 līdz 25 gadiem

Saziņai

psarigins@edu.riga.lv

p

Pulciņa atbalstīšana

Ja vēlaties atbalstīt pulciņa attīstību, varat veikt ziedojumu Tehiskās jaunrades nama “Annas 2” atbalsta biedrībai (plašāka informācija te – ej.uz/tjnatbalstabiedriba)

Kordas automodeļu pulciņa nodarbībās audzēkņiem tiek sniegtas zināšanas par automodeļu uzbūvi, tehnisko specifikāciju un darbības principiem. Tiek attīstītas prasmes modelēšanā un automodeļu uzbūvē, konstruktīvā domāšana un tiek iegūta vērtīga tehniskā pieredze. Nodarbībās var apgūt pamatzināšanas rasēšanā, kokapstrādē, metālapstrādē, elektronikā, kā arī iemācīties urbt, virpot, lodēt, uzgriezt vītni, vīlēt, frēzēt, lodēt.

Uzsākot pulciņu, audzēkņi vispirms būvē  “Ralli 2.5сс” automodeļus, bet pēc uzbūves un testēšanas ar tiem piedalās dažāda mēroga Valsts un starptautiskās sacensībās.
Pēc „Ralli” klases automodeļu būves apgūšanas audzēkņi paplašina un nostiprina zināšanas automodeļu tehnikā, pastiprināti studē aerodinamikas pamatus, veic patstāvīgu modeļu konstrukcijas aprēķināšanu, automodeļu dzinēja remontdarbus un to uzlabošanu, kā arī pasniedzēja uzraudzībā patstāvīgi veic dažāda veida automodeļu izgatavošanu no rasējuma līdz gatavam automodelim. Kordas automodeļu nodarbībās  iegūtās zināšanas noder dažādās tehniskajās nozarēs.

Pāvels Šarigins

Pāvels Šarigins