Multimediji un IT

Foto meistardarbnīca

Skolotājs

Andrejs Grants

Telpa

19. telpa

Laiks

Otrdien, plkst. 15.00-20.35
Ceturtdien, plkst. 15.00-20.35

Vecums

Audzēkņi vecumā no 18 līdz 25 gadiem

Saziņai

agrants@edu.riga.lv

p

Pulciņa atbalstīšana

Ja vēlaties atbalstīt pulciņa attīstību, varat veikt ziedojumu Tehiskās jaunrades nama “Annas 2” atbalsta biedrībai (plašāka informācija te – ej.uz/tjnatbalstabiedriba)

Fotogrāfijas tehnisko pamatu, attēla formālās izteiksmes līdzekļu un kompozīcijas pamatu apgūšana. Fotografēšana – tā ir iespēja sevi radoši izteikt.

Foto meistardarbnīcas mājaslapa: 
www.annas2foto.lv

Audzēkņu sasniegumi

TJN “Annas 2” foto meistardarbnīcas bijušais audzēknis Georgs Avetisjans pagājušajā gadā lielā pretendentu konkurencē par foto autorkolekciju “Dzimtene” ir ticis nominēts un apbalvots ar prestižo “Magnum Photos Graduate Photographers Award 2017” balvu un izstādīts ‘Somerset House’, Londonā festivāla “Photo London” ietvaros.
Georgs ieguvis arī 2. vietu konkursā “Different Worlds 2017” ar minēto autorkolekciju izstādē “Photon – Centre for Contemporary Photography” Ļubļanā, (Slovēnija). Šī izstāde iepazīstina ar autoriem no Centrālās un Austrumeiropas ar mērķi atspoguļot jaunākās tendences laikmetīgajā fotogrāfijā.
Savukārt fotorezidencē “Docking Station” Amsterdamā (Nīderlande) autors nepilnu mēnesi strādā, tiekas ar industrijas ekspertiem, izveido izstādi un prezentē savu fotogrāmatu festivālā “PhotoQ Bookshop”.
Tāpat pagājušajā gadā autors ticis publicēts vairākos prestižos drukātos medijos ārvalstīs (Photoworks; FotoRoom; Photograd; Thisispaper Magazine; I-D Vice; British Journal of Photography, Huck Magazine u.c.).

Andrejs Grants

Andrejs Grants