Atklāta Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” audzēkņu darbu izstāde “Annas MEŽS”

Pirms nedēļas tika atklāta Tehniskās jaunrades nama(TJN) “Annas 2”  audzēkņu darbu izstāde “Annas MEŽS” par godu Nama 35 gadu jubilejai, kas apritēja 1. martā. Izstāde “Annas MEŽS” ne tikai atspoguļo audzēkņu radošo un tehnisko izaugsmi, bet arī ir apliecinājums Nama ilggadējai darbībai, ieguldījumam kultūras un tehniskajā jomā.

Ar noslēpumaina meža noskaņu izstādi atklāja Vizuālā teātra laboratorijas audzēkņu performance. Savukārt pasākuma noslēgumā Mūzikas laboratorijas audzēkņi iesaistīja apmeklētājus pievienoties kopīgā dabas skaņu atveidē.

Atklāšanas pasākumu pagodināja viesi no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta – Inga Sidorčika-Boboviča, Dina Vīksna, Ivars Balamovskis un Aija Sannikova. Tika pasniegti atzinības raksti par pašaizliedzīgu darbu skolotājām Ilonai Valainei-Blektei, Sandrai Dzilnai un Andai Laukevicai.

Izstādes “Annas MEŽS” apmeklējums ir lieliska iespēja iepazīt audzēkņu talantus un izbaudīt dažādas mākslas un tehnikas formas. Izsakām pateicību visiem darbu autoriem par viņu radošumu un pedagogiem par to neatlaidīgo atbalstu un vadību.

Izstāde turpināsies līdz 27. martam, aicinām visus interesentus izmantot iespēju apmeklēt TJN “Annas 2” notikumu. Mencendorfa nama durvis ir atvērtas no trešdienas līdz svētdienai, no 10.00 līdz 17.00, Grēcinieku ielā 18, Vecrīgā. 

Lai šis jubilejas gads būtu piepildīts ar jaunām iespējām, radošumu un veiksmi TJN “Annas 2” audzēkņiem un visiem tā darbiniekiem! 

Foto: www.riga.lv