Atskats uz 1. posma “ANNAS KAUSS” spraigajām sacensībām dronu sportā, kuras notika 2024. gada 13. aprīlī Mākslinieciskās jaunrades centrā “Praktiskās estētikas skola”, Andreja Saharova ielā 35, Rīgā.

“ANNAS KAUSS” notiek jau trešo gadu pēc kārtas. Šogad gaidāmi vēl divi posmi:

2. posms 2024. gada 13. jūlijā Rīgas 6. Vidusskolā , Aleksandra Čaka ielā 102, Rīgā un noslēdzošais 3. Posms 2024. gada 13. oktobrī Tehniskās jaunrades namā “Annas 2”, Annas ielā 2, Rīgā.

Dalībai sacensībās var pieteikties bērni un jaunieši vecumā no 7 gadiem un sacensību vērtējums tiks veikts divās vecuma grupās:

Jaunākā grupa – 7-18 gadi;

Vecākā grupa – no 18 gadiem.

    1. POSMA REZULTĀTI:

Jaunākā grupa

1.vieta: Pēteris Liepa (TJN “Annas 2″)

2.vieta: Emīls Kiršteins

3.vieta: Elmārs Misevičs (TJN “Annas 2″)

Vecākā grupa –

1.vieta: Tomass Pētersons

2.vieta: Reinis Kārkliņš

3.vieta: Aivis Bušs

Sacensības notiek saskaņā ar Starptautiskās gaisa sporta federācijas (Federation Aeronautique Internationale (www.fai.org)) izstrādātajiem noteikumiem F9U klasē.

Sacensību nolikums un reģistrācija sacensībām www.tjn.lv

Paldies atbalstītājiem: Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamentam, “T Motor”, Brickracing un Tehniskās jaunrades namam “Annas 2”.

Liels paldies TJN “Annas 2” dronu un lidmodeļu pulciņa vadītājam Oskaram Raudiņam par sacensību organizēšanu.

Dronu sacensības tiek organizētas ar mērķi popularizēt dronu sportu jaunatnes vidū un veicināt bērnu, jauniešu interesi un iesaisti ar tehnisko jaunradi saistītās izglītojošās nodarbēs. Viens no sacensību uzdevumiem ir izglītot dalībniekus par karjeras iespējām dronu nozarē.

FPV sporta dronu pilotēšana nav tikai sports, tas ir dzīvesveids!

Nāc un pievienojies!

Video autors: Ervins Linē

https://www.youtube.com/watch?v=diHWY2m4FcI&t=8s