“Es saku jums jau dienas simt un piecas – lai puķi dabūtu ir jānoliecas.”

/Imants Ziedonis/

Šodien, 01.martā Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” svin savu 35 gadu jubileju. Gadadienā aicinām atcerēties, ka nepieciešams pielikt pūles, lai iegūtu ko vērtīgu un izbaudītu skaistumu. Pateicamies visiem pedagogiem, darbiniekiem, audzēkņiem, vecākiem un citiem draugiem, kuri gadu laikā palīdzējuši Namam mācīt, iedvesmot, radīt un sapņot!

Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” vēsture sākas ar Proletāriešu rajona Pionieru nama izveidošanu. Tieši šis 1975. gadā izveidotais bērnu un skolēnu interešu izglītības centrs ir tas, kurā darbību uzsāk pirmie pulciņi, kas vēlāk izveido patstāvīgu Namu. 1989. gada 1. martā Proletāriešu rajona (vēlāk – Vidzemes priekšpilsētas) Tehniskās jaunrades nams uzsāk darboties patstāvīgi, bet 1. septembrī audzēkņiem tiek piedāvāti jau kopumā 29 dažādi pulciņi un studijas.

Nama iekšienē pārmaiņas notikušas visu pastāvēšanas laiku, mainoties nodarbību piedāvājumam un kabinetu izvietojumam. Atsevišķi pulciņi, kā piemēram, sadzīves estētika, bionika, persiešu valoda laika gaitā zaudējuši savu aktualitāti un pārstājuši darboties, bet klāt nākuši citi – piemēram, vizuālā teātra laboratorija vai datoranimācija.

Un tā tas turpinās. Turpinās nemitīga kustība, mainība un dažādība. Tādi esam arī mēs paši – pedagogi, darbinieki, audzēkņi un audzēkņu vecāki, mūsu draugi. Mēs visi nepārtraukti attīstāmies, pilnveidojamies, progresējam un augam. Vienmēr paturot prātā Nama galvenās vērtības: KVALITĀTE, RADOŠUMS, TRADĪCIJAS un SADARBĪBA!

Atrodi savu iespēju TJN “Annas 2”! Daudz laimes mūsu visu kopīgajos svētkos!