No 16. līdz 20.oktobrim Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” piedalījās Karjeras nedēļā, kuras tēma šogad bija “Mans prasmju portfelis”.
Ikviens tika aicināts apzināt, izvērtēt un attīstīt savai karjerai un dzīvei noderīgās caurviju prasmes. Valsts izglītības attīstības aģentūra Karjeras nedēļu organizēja jau 11. reizi, un šogad tā bija arī viena no Eiropas Prasmju gadam veltītajiem pasākumiem.

    TJN “Annas 2” prasmju portfeļa pildīšanai, piedāvāja visdažādākās atvērtās nodarbības, lai izmēģinātu aktivitātes, kurās var turpināt attīstīties arī pārējā mācību gada laikā. Desmitiem jauniešu apmeklēja Namu, lai paplašinātu savu redzesloku. Daži no apmeklētājiem atvērto nodarbību laikā paspējuši izveidot skaņu celiņu Akustiskajā studijā, vienas pēcpusdienas laikā apmeklēt vairākas nodarbības un pat aizpildīt pieteikumu, lai turpinātu apgūt Karjeras nedēļā iepazītās prasmes.

   Tāpat, Jauno līderu klubs apmeklēja Junior Achievement Latvia rīkoto iedvesmas konferenci “Uzdrīksties uzvarēt 2023”, kur jauniešiem bija iespēja uzzināt vairāk par skolēnu mācību uzņēmumu veidošanu, Latvijas augstskolām un piedalīties lekcijās par mākslīgo intelektu, uzņēmējdarbību un interesantiem ar karjeru saistītiem piedzīvojumiem.

    Karjeras nedēļas laikā norisinājās arī pirmais Vislatvijas IT eksāmens, kurā piedalījās astoņi TJN “Annas 2” programmēšanas pulciņa audzēkņi. Eksāmens izveidots vairākās daļās ar pieaugošu grūtības un radošuma pakāpi. Mūsu jaunie programmētāji Emīls Auders, Haralds Reinvalds, Rihards Strazds, Ernests Milgrāvis un Joels Rožkalns tika otrajā eksāmena kārtā, lai sacenstos par vērtīgām balvām un atzinību jaunajā konkursā.

     

      1. vietu 5. – 7. klašu grupā ieguva Kristofers Visvaldis Papiņš.

    Apsveicam audzēkņus un izsakām pateicību programmēšanas skolotājam Linardam Liepniekam par ieguldījumu jauniešu profesionālajā izaugsmē!