“Svētki Annas ielā” atklāj interešu izglītības jauno mācību gadu TJN “Annas 2”!

      Aizvadītajā nedēļā, 6. septembrī, īpašā svētku atmosfērā TJN “Annas 2” notika atvērto durvju dienas pasākums “Svētki Annas ielā”.

   Nama apmeklētāji varēja iesaistīties dažādos radošos un tehniskos eksperimentos. Papīra un tekstila dizaina studijas viesi iepazinās ar augu un krāsu simbiozi, pielietojot ekodrukas tehniku. Kuģu modelisma pulciņa apmeklētājiem tika dota iespēja pašiem pārbaudīt un izmēģināt kā darbojas Arhimēda spēks ūdens trasē. Gleznošanas studijā varēja izveidot kroni. Apmeklētājus priecēja Animācijas studijas audzēkņu veidotās filmiņas.

     Nama pagalmā norisinājās dažādas radošās aktivitātes. Uz mākslinieku sienas “ANNA RADA” apmeklētāji varēja atstāt savu izvēlēto krāsu kompozīciju, kopīgi radot vienotu foto sienu, pie kuras varēja arī fotogrāfēties.
Aktīva bērnu un vecāku darbošanās bija vērojama pie radošās instalācijas “ANNA PIN UN VIJ”, kur katrs iepina labo domu pavedienu, vai izveidoja savu izdomātu tēlu.

     Tāpat svētkos ikvienam interesentam bija iespēja ielūkoties BZC “Tehnoannas pagrabi” un iepazīties ar zinātnes centra rūpīgi radīto ekspozīciju.

   TJN “Annas 2” Filmu studijā pasākuma apmeklētājus iepriecināja Rīgas Starptautiskā īsfilmu festivāla “2ANNAS” bērnu un jauniešu īsfilmu seansi.

    Savukārt, pasākuma noslēgumā, īstu šovu nodrošināja TJN “Annas 2” Lidmodeļu un dronu darbnīcas skolotājs Oskars Raudiņš un viņa audzēkņi Artūrs, Mikus un Patriks, rādot izcilu tehnisko sagatavotību, reakciju un veiklumu sporta dronu paraugdemontrējumos.

Tiekamies TJN “Annas 2” radošajās darbnīcās, studijās un pulciņos!
Pieteikšanās nodarbībām šeit –  https://www.tjn.lv/nodarbibas/