Tehniskās jaunrades namā “Annas 2” un Bērnu zinātnes centrā “Tehnoannas pagrabi” notiks ikgadējais atvērto durvju dienas pasākums “SVĒTKI ANNAS IELĀ”. Apmeklētājiem tiks atvērtas vairāk nekā 40 studiju un darbnīcu durvis. Zināšanas, prasmes un pieredze, ko bērni un jaunieši iegūst TJN “Annas 2”, palīdz pārliecinoši spert nākamo būtisko soli izglītības un profesijas izvēlē.

Iepazīšanās ar pulciņu pedagogiem un piedāvātajām interešu izglītības programmām Annas ielā 2 notiks 6. septembrī no 15.00 līdz 19.00.
Visa pasākuma laikā varēs iepazīties ar pulciņu skolotājiem un pieteikties nodarbībām.

  • Atvērto durvju dienas apmeklētāji varēs iesaistīties dažādos radošos un tehniskos eksperimentos;
  •  Filmu studijā notiks bērnu un jauniešu īsfilmu seansi;
  •  Svētku viesiem būs iespēja aplūkot ceļojošo kausu, ko Pasaules čempionātā kosmosa modeļiem, šovasar ieguva TJN “Annas 2” raķešu modelisma un lidmodeļu un dronu pulciņu audzēkņi un skolotāji;
  •  Apmeklētājiem būs iespēja ielūkoties un sajust īpašo Bērnu zinātnes centra “Tehnoannas Pagrabi” atmosfēru;
  • Uz mākslinieku sienas katrs varēs atstāt savu izvēlēto krāsu kompozīciju, radot kopīgu foto sienu;
  •  Nofotogrāfējoties un foto ievietojot Instagram ar tēmturi #svetkiAnnasiela, publicēto foto īpašnieks piedalīsies vērtīgas balvas izlozē;
  • Svētku kulminācijā gaidāms dronu paraugdemonstrējumu šovs, kas notiks plkst. 18:00.


“Svētki Annas ielā” ir pozitīvs, atraktīvs un izglītojošs pasākums zinātkāriem bērniem un jauniešiem. TJN “Annas 2” sniedz iespēju apgūt laikmetam atbilstošas kompetences papildus formālajai izglītībai, kas veido pārliecinātus un mērķtiecīgus jauniešus, paaugstinot viņu konkurētspēju darba tirgū.

Aicina gan lielus, gan mazus interesentus iepazīties ar radošām un tehniski orientētām darbnīcām, labi pavadīt laiku pozitīvā atmosfērā, kā arī atrast savu interešu izglītības pulciņu un skolotāju plašajā TJN “Annas 2” piedāvājumā!


Ar visiem pašvaldības rīkotajiem rudens izglītības un kultūras notikumiem iespējams iepazīties tīmekļvietnē rudens.riga.lv un Rīgas pašvaldības Facebook kontos “Rīgā mācās” un “Rīgā notiek”. Pasākumos ieeja ir bez maksas.