Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” rīkotā atvērtā dienas nometne “Annas laboratorija” norisinājās no 5. līdz 16. jūnijam.
Nometne bija paredzēta bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem, kopā tika uzņemti 20 bērni.
Tā kā šis ir Dziesmu svētku 150.gadu jubilejas gads, tad arī nometnes tika aizvadīta latviešu tautasdziesmas zīmē. Nometnes dalībnieki iesaistījās animācijas filmiņu veidošanā, kur par pamatu tika izvēlētas divas latviešu tautasdziesmas. Mūzikas laboratorijā bērni apguva tautas dziesmas, par pavadījumu izmantojot dažādus mūzikas instrumentus, lai vēlāk akustiskajā skaņu studijā iedziedātu animācijas filmu skaņu celiņu. Arī stikla studijā par pamatu un inspirāciju tika ņemta latviešu tautas dziesma “cekulaina zīle dzied…”.

     Dalībnieki aktīvi iesaistījās visdažādākajās radošajās un tehniskajās nodarbēs, piemēram, veidojot lidmodeļus un ūdens raķetes, apdrukāja tekstilu un pēc tam šuva maisiņus vai gatavojot makaronus. Piedalījās radošajās darbnīcās un studijās, devās mākslas plenērā un izzināja datorgrafikas plašās iespējas, gatavoja slaimu un sveces. Un vēl, un vēl, un vēl….
     Nometnē netrūka arī jautru brīvbrīžu, kuros izmēģināt jaunas spēles, kā arī dalībnieki devās izglītojošā ekskursijā uz Doles salu, kur apmeklēja Daugavas muzeju un mini ZOO un izklaidējošās aktīvās atpūtas piedzīvojumā kempingā “Zanzibāra”.