Šī gada 8. septembrī plkst. 15.00-19.00 Tehniskās jaunrades namā “Annas 2” un Bērnu zinātnes centrā “Tehnoannas pagrabi” notiks ikgadējais atvērto durvju dienas pasākums “SVĒTKI ANNAS IELĀ”.

Jau tradicionāli vienā no Rīgas radošākajiem namiem durvis vērs vairāk nekā 40 darbnīcas, studijas un pulciņi, lai sniegtu iespēju bērniem, jauniešiem un vecākiem īpašā svētku atmosfērā iepazīt dažādas interešu izglītības programmas, pedagogus un neformālās izglītības vidi.

Svētkos būs iespēja piedalīties aizraujošā spēlē “NĀC UZ ANNĀm”, kas ļaus atklāt dažādus interesantus faktus par tehnisko jaunradi, mākslu, dizainu, amatniecību, cilvēku, dabu un valodām. Spēles dalībnieki varēs piedalīties izlozē par BZC “Tehnoannas pagrabi” interaktīvā seansa apmeklējumu 10 personām.
Zinātnes centra īpaši pārdomātajā un rūpīgi radītajā ekspozīcijā apvienojas māksla, zinātne, pedagoģija un rotaļu pasaule, kas atmodina radošo izziņas garu gan pašos mazākajos, gan pieaugušajos.

Svētkos apmeklētājus priecēs arī bērnu un jauniešu īsfilmu seanss, kura programma tapusi sadarbībā ar Rīgas Starptautisko īsfilmu festivālu “2ANNAS”. Seanss notiks plkst. 17.00-18.00 TJN “Annas 2” Filmu studijā. Pasākumā varēs pieredzēt dažādus radošos un tehniskos izaicinājumus, aktivitātes, kā arī vērot aizraujošus dronu paraugdemonstrējumus pasākuma noslēgumā!

Ieeja pasākumā bez maksas. Plašāka informācija par nodarbību piedāvājumu un pieteikuma anketa pieejama šeit.

INFORMĀCIJA ESOŠIEM AUDZĒKŅIEM: Visiem, kuri vēlas turpināt apmeklēt pulciņus, jauns iesniegums nav jāraksta, bet jāsazinās ar skolotāju!