Šoreiz konkurss pamatā bija domāts skolēniem bez jebkādām priekšzināšanām elektronikā, bet bija veidots tā, lai tajā ar vienādiem nosacījumiem varētu startēt bērni un jaunieši ar un bez šādām priekšzināšanām. Īpaši apstākļi prasa īpašus risinājumus, un, šķiet, mums tas izdevās – veikt praktiskus uzdevumus ar visiem dalībniekiem izdalītu eksperimentu komplektu palīdzību, bet tomēr darīt to attālināti. Galvenais, kas tika vērtēts un, kas noteica rezultātu, bija prasme eksperimentu gaitā adekvāti veikt vienkāršus novērojumus. Eksperimentu formulārā bija arī aile „secinājumi“, kuras aizpildīšana bija grūtākais uzdevums, jo paģēr loģikas zināšanas. Atsevišķs materiāls par šo tēmu šoreiz nebija iekļauts kopējā konkursa mācību materiālu klāstā, tas noteikti tiks darīts nākotnē. Konkursā piedalījās 78 dalībnieki no daudzām Rīgas un tās apkārtnes skolām.

Konkursā par uzvarētājiem jaunākajā grupā (9 – 13 gadu vecuma grupā) atzīti, un ar diplomiem un noderīgām balvām apbalvojami:

1. vietaSerafims Stringers45 punkti
2. vietaElza un Nora Grāveles38 punkti
3. vietaNele Sofija Linkeviča33 punkti
4. vietaAnce Sļesarenko31 punkts
5. vietaJānis Ošis28 punkti
6. vietaRoberts Vītols27 punkti
7. vietaVitālijs Masļeņņikovs24 punkti
8. vietaPēteris Liepa23 punkti


Arī šeit minētos vecākās grupas pārstāvjus gaida diplomi un balvas. Saistībā ar to, ka abu vecuma grupu dalībnieki veica identiskus uzdevumus un tika vērtēti pēc identiskiem kritērijiem, vecākajā grupā nominācijas tiek piešķirtas tikai kopējā ieskaitē (Lai izcīnītu noteiktu vietu, jāpārspēj arī atbilstoša skaita jaunākās grupas dalībnieku sniegums).

1. vieta kopvērtējumāKalvis Lazdiņš55 punkti
3. vieta kopvērtējumāKristofers Nīmanis44 punkti
5. vieta kopvērtējumāRoberts Leizāns36 punkti


Diplomus un balvas iespējams saņemt TJN “Annas 2”, Annas ielā 2, Rīgā, pirmajā stāvā pie izņemšana pie administratora, sākot ar ceturtdienu, 20. maiju.

Ikdienas darbošanās TJN „Annas 2“ elektronikas un robotu tehnikas pulciņā būtiski atšķiras no šī konkursa apstākļiem un nosacījumiem. Kā tieši? Par to esat laipni aicināti interesēties, ja apsverat domu septembrī uzsākt savas gaitas pulciņā!