9. septembrī, Tehniskās jaunrades namā “Annas 2” jau 27. reizi norisinājās mācību gada sākuma svētki – atvērto durvju dienas pasākums ar nosaukumu “Annas Tehnovirtuve”.

Pasākumā ikviens bija aicināts ielūkoties nama “virtuvē”, lai  atrastu sev piemērotāko no vairāk kā 40 darbnīcām, studijām un pulciņiem, ko piedāvā TJN “Annas 2”.

“Annas Tehnovirtuve” durvis vēra arī tiešsaistes formātā. Pasākuma vadītājs Ēriks Loks Facebook tiešraidēs iepazīstināja ar TJN “Annas 2” pedagogiem un vadīja reportāžas no pasākuma radošā centra nama pagalmā.

Apmeklētājiem tika dota iespēja palūkoties uz interešu izglītību caur radošo profesiju prizmu. TJN “Annas 2” Beatbox skolotājs Arvis Kantiševs priecēja ar savu prasmju paraugdemonstrējumu. Dalībniekus darbībā veiksmīgi iesaistīja ēdienu fotogrāfijas darbnīca kopā ar zīmoliem “Laima” un “Selga”. Meistarklasē apmeklētāji iepazinās ar mārketinga radošo pusi – no plānošanas līdz rezultātam – un izmēģināja savus spēkus ēdienu fotografēšanā kopā ar Foto studijas skolotāju Viktoriju Ekstu. Savukārt TJN “Annas 2” Lidmodeļu un dronu darbnīcas skolotājs Oskars Raudiņš klātesošos pārsteidza ar iespaidīgiem dronu paraugdemonstrējumiem, kas raisīja lielu interesi par minēto darbnīcu. Pasākuma noslēgumā jaunais mākslinieks Ritvars Toms Logins veda apmeklētājus pa garšas atmiņu takām, ļaujot sajust iemīļoto bērnības garšu pavāršovā-performancē “Izgaršot”.

Reportāžas ar pasākuma norisi joprojām iespējams noskatīties nama Facebook lapā.

Regulāras nodarbības TJN “Annas 2” sāksies 14. septembrī.

Pasākuma atbalstītāji: SIA Orkla Latvija un PUPU MAISS.

Foto: Aldis Pūtelis