Tehniskās jaunrades nams „Annas 2” aicina sporta pedagogus un citus interesentus uz profesionālās kompetences pilnveides programmas kursiem “Bērnu veloaktivitāšu organizēšana sacensību formā” (A programma, saskaņojums Nr.RIMC-18-044).

Šobrīd piedāvājam programmas teorētisko daļu – 8 stundas (par ko arī tiks izsniegtas apliecības), praktiskās nodarbības (4 stundas) atliekot uz laiku, kad tās būs atļauts organizēt (un saņemt apliecības par to).

Kursi notiks š.g. 25. un 27. maijā plkst. 15.00-18.00 tiešsaistē.

Kursi ir bezmaksas!

Laikā, kad aizvien vairāk pieaug velobraukšanas popularitāte, pieaug arī pieprasījums pēc organizētām bērnu veloaktivitātēm. Programma iepazīstinās ar bērnu veloaktivitāšu organizēšanas pamatprincipiem un rosinās klausītājus tās organizēt arī pašiem.

Lektori :
Aleksandrs Briedis, bērnu velosacensību organizators un interešu izglītības velopulciņu vadītājs ar vairāk kā 40 gadu pieredzi, TJN „Annas 2” interešu izglītības skolotājs;
Lauma Krogzeme, vairāk kā 10 gadus darbojas bērnu velosacensību organizēšanā un vadīšanā; TJN „Annas 2” interešu izglītības skolotāja.

Pieteikuma anketa pieejama šeit.
Kursu plāns pieejams šeit.

Pieteikuma anketu līdz š.g. 22. maijam iesūtīt lkrogzeme@edu.riga.lv vai ritenvasara@inbox.lv.