Ceturtdien, 13. septembrī, tika nosvinēti gadskārtējie “Svētki Annas Ielā”, kad durvis bija atvērtas visām studijām, pulciņiem un darbnīcām. Gaidīts bija ikviens, kam ir entuziasms un griba darboties, izzināt un atklāt, kaut ko jaunu vai pārbaudīt jau zināmo.

Bērni gleznoja Latvijas simtgades gleznu uz sienas, šuva lielo Annas kreklu, iedvesa dzīvību gudrajām čūskām, auda, kā arī izmēģināja prasmes ar velosipēdu lēnbraukšanas distancē.

Pāri visam skanēja Annas Radio, kas ziņoja par jaunumiem TJN “Annas 2”, kā arī sniedza aktuālas intervijas ar darbnīcu un pulciņu skolotājiem. Bet, atraktīvu priekšnesumu sniedza Ielu vingrotāju asociācijas puiši.

Svarīgi atzīmēt, ka šogad durvis vēra jauna Akustiskā studija, kurā ir iespēja apgūt mūzikas radīšanas prasmes pie diviem profesionāliem pedagogiem, moderni aprīkotā studijā.

Vēl sevi pieteikušas iepriekš zināmas, bet jaunu “seju” ieguvušas studijas – “Dizaina darbnīca”, “Deko darbnīca”, “Plastiskās mākslas studija” “Pētniecības un eksperimentu laboratorija”.

Sīkāku informāciju par visām studijām, darbnīcām un pulciņiem meklējiet māja lapā www.tjn.lv

Sagatavoja: Santa Ķempele, direktora vietniece audzināšanas darbā.