Bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 25 gadiem vienmēr tiek gaidīti Tehniskajā jaunrades namā, lai radoši, attīstoši un efektīvi pavadītu savu brīvo laiku, pieredzējušu un talantīgu pasniedzēju vadībā. Tev patīk gleznot, būvēt, fotogrāfēt vai filmēt, varbūt modelēt kuģus? Mēs to visu tev iemācīsim. Tepat mūsu lapā vari iepazīties ar pulciņu sarakstu un to mums patiesi ir daudz. Ja esi izlēmis pievienoties, pirmkārt, apsolām, ka tā būs lieliska pieredze un, otrkārt, pāris lietas derētu iegaumēt:

1. Jaunu pulciņa grupu komplektēšana namā notiek līdz 15. septembrim. Tāpat, uzņemšana var notikt visu gadu, ja pulciņā ir brīvas vietas.

2. Pieteikuma iesniegumu atradīsi tepat zem šī ieraksta. Tu vai viens no taviem vecākiem (ja neesi vēl sasniedzis 18 gadu vecumu) aizpilda un iesniedz to Interešu pulciņa pasniedzējam vai Nama lietvedībā, gadījumā, ja pasniedzējs atrodas prombūtnē.

3. Pirms pieteikšanās pulciņā nepieciešams iepazīties ar Nama iekšējās kārtības noteikumiem, ko arī atradīsi tepat lejā.

Gaidīsim tevi ciemos!

Audzēkņu uzņemšanas kārtība

TJN Iesniegums

Iekšējās kārtības noteikumi

Kontaktinformācija:

E-pasts: tjn@riga.lv

Facebook: Tehniskās jaunrades nams