2018. gada septembrī Tehniskās jaunrades namā „Annas 2” darbu uzsāk jauna Dizaina darbnīca.

Tās vadītājs Alvis Balodis vadīs nodarbības, daloties savā pieredzē un zināšanās, kas uzkrājušās ilgstošā profesionālā darba pieredzē, gan veidojot Baltijā pirmo zinātnes centru „Tehnoannas pagrabi” (pagrabi.lv), gan atjaunojot un attīstot planetārija darbību Latvijā (rigasplanetarijs.lv).

Ieskats “Tehnoannas pagrabu” ekspozīcijā.

Pieredze veidojusies, izstrādājot gan izglītojoši metodisku izstāžu konceptu, gan praktiski izgatavojot eksponātus Latvijā un ārpus tās. Profesionālā darbība ļāvusi Alvim Balodim kļūt par Latvijas Amatniecības kameras meistaru un Lielbritānijas Šūpuļzirgu izgatavotāju ģildes (The Guild of Rocking Horse Makers) biedru,  kā arī konsultēt kolēģus Latvijā (piemēram, vēju tuneļa Aerodium ekspozīcijas interaktivitātes izveidē) un ārzemēs (piemēram, sadarbība ar zinātnes centru Vitenfabrikken, Sandnesā, Norvēģijā).

Viens no daudzajiem Alvja Baloža izgatavotajiem šūpuļzirdziņiem.

Skice Aerodium ekspozīcijai.

Alvja Baloža profesionālā darbība rezumējusies eksponāta – dizaina objekta „Šūpuļzirgs” izgatavošanā (kopā ar Reini Balodi) un izstādīšanā starptautiskā izstādē Beļģijas karaļa pilī Briselē 2010. gadā, klātesot Beļgijas karalim Albertam II, kā arī dizainējot un izgatavojot oficiālu dāvanu, kas 2016. gadā tika pasniegta Lielbritānijas princim Edvardam viņa vizītes laikā Latvijā un Tehniskās jaunrades namā „Annas 2” 2016. gadā (olepo.lv).

Alvis Balodis un Reinis Balodis Beļģijas karaļa pilī ar lielo šūpuļzirgu.

Lielbritānijas princis Edvards Tehniskās jaunrades namā “Annas 2”.

Visi laipni aicināti (arī bez priekšzināšanām)!

Ar cieņu – Alvis Balodis

Nodarbību laiki:

11. telpa

Pirmdienās 15.40-17.0017.30-18.50
Otrdienās
Trešdienās 15.40-17.0017.30-18.10
Ceturtdienās
Piektdienās

Septembrim!

Lai pieteiktos: https://www.tjn.lv/nodarbibas/