Šī gada 17. aprīlī, Mencendorfa namā, Grēcinieku ielā 18, jau otro gadu pēc kārtas notiek TJN “Annas 2” pulciņu un darbnīcu radošo darbu izstāde. Tajā ar saviem darbiem piedalās papīra un tekstila dizaina, keramikas, keramikas un lietišķās mākslas un dizaina, šūšanas, šūšanas un konstruēšanas, medicīnas, zīmēšanas, sveču mākslinieciskās liešanas pulciņi, ka arī “Radošā darbnīca” un “Cita adīšana” darbnīcas.
Izstādes nosaukums šogad ir “Dāvana Annai”. Anna ir Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” simbols. Anna ir tā, kas pie sevis pulcina bērnus un jauniešus, lai kopā radītu, meistarotu, izgudrotu un atpūstos. Anna ir tā, kas nemitīgi ar kaut ko dalās. Tāpēc šogad nolēmām aicināt bērnus un jauniešus pagatavot dāvanu Annai. Tā tapa dāvanas- gan īsti tērpi un rotas, gan māla un zīmētas kūkas ballītei, kā arī dažādi padomi, ieteikumi un veltījumi, piemēram “Miers pilsētas steigā” vai “Brīdinājums no radiācijas briesmām”. Tā pat tapuši dažādi adīti mīļzvēriņi labam garastāvoklim un skaisti lakati un šalles tekstila tehnikās.
Šī gada simboliskā Anna vēro zivis no māla trauka, raugās uz skatītajiem no afišas un gaida visus Mencendorfa namā līdz 13. maijam.