Pasākums „Svētki Annas ielā” ir noslēdzies

Septembra sākums TJN „Annas 2” bija rosīgs un notikumiem bagāts. Tika veikti sagatavošanās darbi jaunajam mācību gadam un sagaidīti jaunie, zinātkārie audzēkņi. Kā jau katru gadu, namu ieskandināja ikgadējais pasākums „Svētki Annas ielā”, kas šogad norisinājās 10.septembrī un svinīgi atklāja 2015./2016. mācību gadu ar daudz jauniem un interesantiem iespaidiem.

Pasākumā piedalījās gan ģimenes ar bērniem, gan skolēni, kam šis ir gaidīts pasākums ik gadu, gan jaunieši, dažādu skolu ekskursiju dalībnieki, gan vienkārši interesenti, kas vēlējās uzzināt ko jaunu. Bērniem un jauniešiem bija iespēja pieteikties nodarbībām, darboties visās nama darbnīcās un studijās, kā arī vērot iespaidīgus paraugdemonstrējumus.

Klātesošie varēja iepazīties ar nama darbnīcām, vērot kino, piedalīties radošās, izzinošās, tehniskās un sportiskās aktivitātēs. Bērni varēja izmēģināt savus spēkus „Slackline” sporta veidā, staigājot pa lentām dažādos augstumos, kā arī vērot TJN “Annas 2” darbnīcās veidoto  lidmodeļu paraugdemonstrējumus.

Pateicoties mūsu atbalstītājiem, bērniem bija iespēja iepazīties un izpētīt dažādas tehnikas ierīces (datortehnika, telefoni, cietie diski, mūzikas atskaņošanas ierīces, mikseri utt.). Sertificēts DAYTON firmas tehniķis bērniem rādīja un skaidroja, kā ierīces funkcionē un kā tās var salabot, izprotot fizikas likumus. Erudīcijas konkursā, izzinot nama darbības specifiku, vēsturi un piedāvātās interešu izglītības programmas, bērni ar vecākiem varēja nopelnīt mūsu atbalstītāja Eco Baltia sarūpētos pārsteigumus.

Viena no iemīļotākajām aktivitātēm bija ritmu darbnīca, kur skanēja un rībēja visi perkusiju meistara Miguel Andres Hernandez Giraldi sagādātie ritma instrumenti.

Pasākuma noslēgumā visi klātesošie varēja baudīt mūsu bijušo audzēkņu, nu jau arī skolotāju, Māra Brakovska, Oskara Raudiņa un Laura Pumpura sagatavotos paraugdemonstrējums ar radio raķešplānu, kas uzšāvās 300m augstumā no TJN „Annas 2” pagalma, kas tika filmēts ar Heksakopteri (dronu). Pašu rokām kostruētie lidaparāti puišiem ir nesuši panākumus ne vien Latvijas, bet arī pasaules mēroga sacensībās.

Vēlamies pateikt paldies visiem TJN „Annas 2” skolotājiem, vadības komandai un tehniskajiem darbiniekiem, kas piedalījās pasākuma sagatavošanā un norisē, kā arī Tehnoannas pagrabiem un brīvprātīgajiem.

Īpašs paldies mūsu atbalstītājiem un sponsoriem – firmai DAYTON GROUP Food solutions provider, kas šobrīd ir lielākais servisa pakalpojumu sniedzējs tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas jomā, kā arī AS Eco Baltia, kas rūpējas par sakoptu un tīru vidi Latvijā.

„Zināšanu gadatirgus” – iespēja bērniem un jauniešiem ar savām zināšanām un praktisko pieredzi konkurēt darba tirgū jau šodien.

TJN „Annas 2” organizatori