Rātsnamā pavasari sagaida ar TJN “Annas 2” mākslas darbu izstādi

Studija "Cita adīšana"

No 20.03. Rātsnamā skatāma TJN “Annas 2” izstāde, kurā iespējams iepazīties ar nama vizuāli plastiskās mākslas, amatniecības un dizaina darbnīcu audzēkņu un pasniedzēju darbiem. Izstādē pārstāvēta Keramikas, Stikla, Šūšanas, Papīra un tekstildizaina, „Cita adīšana” studija, kā arī Koka rotaļlietu darbnīca. Izstāde apmeklētājiem atvērta līdz 10. aprīlim darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00 un piektdienās līdz 16:00 Rīgas domes 5. stāvā.

TJN „Annas 2” pamatvirziens gan ir tehniskā jaunrade, bet šī izstāde ir kā kolāža, kas atklāj daļu no TJN „Annas 2” piedāvātajām iespējām un tās daudzveidīgo vidi, kas tās audzēkņos rosina neparastu ideju attīstību, kuras radošā un eksperimentējošā veidā tiek realizētas, rosinot meklēt arvien jaunus izaicinājumus. To apliecina arī izstādē redzamās leļļu mājas ar adītu interjeru vai grāmatas, kurās iedzīvojies kāds tārps vai ligzdu novijis kāds putns.

Izstāde oficiāli tiks atklāta 24.martā plkst. 16:00. Atklāšanas laikā būs iespēja iepazīties ar darbu autoriem, uzzināt vairāk par to tapšanus procesu, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus gan par izstādē redzēto, gan TJN „Annas 2” piedāvātājām iespējām.