Izstāde „Kumodes glamūrs”

    

TJN „Annas 2” no 6. novembra līdz 14. novembrim katru darba dienu no plkst. 12.00 līdz 19.00 TJN “Annas 2” Kamīnzālē apskatāma izstāde „Kumodes glamūrs”. Izstādē aplūkojami apģērbi, aksesuāri un sadzīves priekšmeti no otrreizēji lietotiem materiāliem. Darbus konkursa ietvaros izstrādājuši Rīgas interešu izglītības iestāžu audzēkņi.

Konkursa un izstādes tematika sasaucas ar šodienas tendenci meklēt oriģinālus pielietojumus novecojušām lietām un materiāliem, piešķirot tiem jaunu skaistumu un „nākamo dzīvi”. Par kumodes glamūru kļuvušas plastmasas pudeles, avīzes un grāmatu lapas, kaķu konservu kārba, čemodāns, veci trauki no Čiekurkalna tirgus, sen aizmirstas kleitas un mēteļi no vecmāmiņas kumodes, kā arī daudzas citas lietas.

Izstādes kuratore Santa Rosne atzīst, ka „neskatoties uz to, ka šī bija norises pirmā reize, izstādes un konkursa ideja jauniešus un skolotājus ļoti piesaistījusi, tāpēc ir iedvesma šo tematiku turpināt arī nākotnē”. S. Rosne aicina visus interesentus un dalībniekus uznoslēguma pasākumu un apbalvošanu 13. novembrī plkst. 15.00.

Izstādi un konkursu „Kumodes glamūrs” organizē TJN „Annas 2” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi un biedrību „Radošā studija „SANROS””.

Ieeja bez maksas. Aicināti visi interesenti!

(Foto: Reinis Krastiņš)