Svētki Annas ielā jau šo ceturtdien!

    

Ceturtdien, 12. septembrī, plkst. 15.00 – 19.30 gaidām tevi “Svētkos Annas ielas Republikā”. Iesaisties vairāk kā 30 radošajās un tehniskajās darbnīcās, piedalies Superpuiku treniņos un satiec Nikolaju Puzikovu, Emīlu Balceri, Kašeru u.c. mūziķus!

12.septembrī ikviens varēs ielūkoties Annas ielas Republikas dzīvē – sajust darba dunu, kopā nosvinēt svētkus un, ja iepatīkas, kļūt par vienu no Annas ielas Republikas pilsoņiem.

TJN “Annas 2” pagalmā palaidīsim raķetes, demonstrēsim lidmodeļus un kuģus darbībā un trenēsim Superpuikas dažādos alpīnisma un drošības elementos. Uz Annas ielas priecēs „Ludo” galda spēles, “PlayTables” dambrete un novuss, akmeņu apgleznošanas darbnīca, kā arī A/S „Laima” šokolādes tāfelīšu saiņošanas un noformēšanas darbnīca.

Uz skatuves sākot no plkst. 17.00 uzstāsies Migels Žiraldi (TJN “Annas 2” Ritma studija) un Sabīne Moore & VJRēta ar audiovizuālu performanci. Draudzīgu sveicienu svētkos sniegs Emīls Balceris no grupas “Musiqq”, Nikolajs Puzikovs, roka dziedātājs Atis Ieviņš, Kašers un studija „Zvaigžņu sala”, kā arī Ieva Sutugova un Dobeles violetais ceriņu koris.