Pēc skolas uz Annas ielu!

    

Pēc kārtīgas skolā sēdēšanas nagi niez ķerties pie tā, kas patīk visvairāk. Meistarot mašīnas, filmēt klipus, apgūt medicīnu vai taisīt animācijas – TJN “Annas 2” aicina nākt darboties jau šodien. Pie mums ir draudzīga atmosfēra un individuāla pieeja katram audzēknim.

TJN „Annas 2” darbojas kopš 1989. gada un bērniem un jauniešiem no 6 – 25 gadu vecumam piedāvā interešu izglītības programmas četros savstarpēji saistītos virzienos: tehniskais modelisms, amatniecība, multimediji, mākslas, kā arī dažādas starpnozaru programmas. Pie mums vienīgajiem Latvijā – kordas automodeļi, medicīna un persiešu valoda. Vienīgajiem Rīgā – astronomija.  Jāuzsver, ka šogad darbu uzsāk Audio vizuālās performances studija.

Jau 23. reizi organizējam konkursu “Superpuika”. Pieteikties var 2001. un 2002. gadā dzimuši zēni no visas Latvijas, izpildot on-line anketu šeit pat https://www.tjn.lv/superpuika/ Pirmā kārta 8. oktobrī TJN “Annas 2”.

Iespējams pieteikties uzreiz vairākiem pulciņiem, darbnīcām vai studijām, katram nodarbes veidam aizpildot atsevišķu anketu.
Aizpildītu anketu jāiesniedz izvēlētā pulciņa skolotājam. Ja skolotājs nav pieejams, tad anketu/-as var iesniegt dežurantam (1. stāvā) no plkst. 9 līdz 20. Pieteikšanās anketa izdrukāšanai