Superpuika 2013 – Klāvs Putenis

Vakar Rīgas Cirkā par konkursa “Superpuika 2013” uzvarētāju kļuva Klāvs Putenis no Rīgas V. Zālīša sākumskolas. Otro vietu izcīnīja Arnis Tučs no Riebiņiem, 3. vietu – Mārtiņš Putniņš no Rīgas Hanzas vidusskolas un Andris Tīrums no A. Pumpura Rīgas 11. pamatskolas.

Par “Superpuika 2013″ titulu cīnījās 10 zēni no Rīgas, Jelgavas, Preiļiem, Stalbes Riebiņiem, Aizupes un Valkas. Uzdevumu ietvaros puiši meistaroja koka ķerras, veidoja vairoga zīmējumu, torti kuģa formā, kā arī devās fizisko elementu augstuma trasē. Negaidīti veiksmīgs starts izdevās Rīgas pārstāvjiem, no kuriem trīs iekļuva starp četriem labākajiem. Izšķirošajā augstuma trasē spraigā un līdzvērtīgā cīņā Klāvs Putenis apsteidza Arni Tuču par pāris sekundes desmitdaļām.

Konkursu “Superpuika” jau 22. reizi organizēja Tehniskās jaunrades nams “Annas 2”. Konkursu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Pieteikšanās nākamā konkursa sezonai iespējama, sākot no 12. aprīļa, TJN “Annas 2″ mājaslapā www.tjn.lv/superpuika. Pieteikties var 2001. un 2002. gadā dzimuši zēni.