Konkurss “Uzbūvē savu nākotnes auto”

TJN “Annas 2” un tirdzniecības un servisa centru tīkls “Stokker” aicina piedalīties Nākotnes auto čempionātā ikvienu 1. – 9. klases skolēnu. Oriģinālāko un ātrāko auto autori iegūs vērtīgas balvas no “Stokker”, kā arī iespēju doties uz finālsacensībām Igaunijā, Laitse rallija parkā.

Automašīnu var būvēt jebkādā tehnikā, bet dzinējam jābūt tādam, kas nepatērē elektrību vai fosilos kurināmos. Maksimālais auto garums var būt 30 cm. Automašīnai jāspēj veikt 15 m gara un 1,5 m plata trase ar asfalta segumu. Kad auto ir gatavs, tas līdz 29. martam jānogādā “Stokker” tirdzniecības centrā Rīgā, Krasta ielā 42.

   

Sacensības norisināsies divos posmos. Pirmā jeb atlases kārta notiks 13. aprīlī pie “Stokker” tirdzniecības un servisa centra. Veiksmīgākajiem būs iespēja piedalīties finālsacensībās maijā Igaunijā, Harju apriņķī Laitse rallija parka (www.laitserallypark.ee) jaunajā satiksmes pilsētiņā.

Pirmajā atlases kārtā žūrija, kuras sastāvā būs gan auto modelēšanas un nozares eksperti, gan uzņēmuma “Stokker” pārstāvji, vērtēs ideju un izpildījuma kvalitāti. Katram dalībniekam savs auto būs jāprezentē, pastāstot par to, kā arī būs jāveic braucieni pa 15 m garo un 1,5 m plato trasi ar asfalta segumu.

Iepazīsties ar sacensību nolikumu!

Vairāk video un pamācības skaties http://www.draugiem.lv/www.tjn.lv/!