Mūsu skolotājs Viesturs Graždanovičs – “Gada balvas” interešu izglītībā laureāts

 

Sveicam filmu studijas vadītāju un skolotāju Viesturu Graždanoviču ar iegūto balvu nominācijā “Par ieguldījumu interešu izglītībā” Rīgas interešu izglītības pedagogu un audzēkņu “Gada balvas” pasniegšanā. „Gada balvas” pasniegšanas ceremonijā Rīgas pašvaldība sveica 2012. gada labākos pedagogus un audzēkņus par sasniegumiem un ieguldījumu, kā arī debiju interešu izglītībā.

Viesturs Graždanovičs TJN „Annas2”strādā no 1993.gada par Filmu studijas skolotāju. Savas pedagoģiskās prasmes Viesturs pierādījis daudzās jomās – gan ikdienā strādājot ar audzēkņiem studijā, gan organizējot izglītojošo projektu „Starptautisko jaunatnes filmu festivālu 2ANNAS”, gan veiksmīgi motivējot savus audzēkņus piedalīties dažādos vietējos un starptautiskos ar kino un video saistītos pasākumos. Ievērojami sasniegumi ir gan Vācijā, gan Krievijā gan citās valstīs.

Viesturs ir mērķtiecīgs un neatlaidīgs, strādā ar lielu entuziasmu, neskaitot darbā pavadītās stundas. Pulciņa telpā vienmēr jūtama radoša gaisotne – audzēkņi ir labi organizēti, daudzus darbus veic patstāvīgi un aktīvi asistē skolotājam dažādu projektu realizācijā, tādejādi apgūstot arī projektu darbu specifiku.

Darba kolektīvā Viesturs ir kluss, sirsnīgs un pretimnākošs, iespēju robežās nekad neatteiks viņam lūgto palīdzību.