Svētki Annas ielā!

Alberta Einšteina vārdiem “dzīve ir kā brauciens ar divriteni – lai noturētu līdzsvaru, ir jāturpina kustība”. Kurp doties un ko darīt? Jautājumu atklāsim Svētkos Annas ielā 13. septembrī, pl. 15.00 – 19.00.

Svētkos piedāvājam vērtīgu ģimenisko pēcpusdienu vecākiem, bērniem un jauniešiem 40 radošajās darbnīcās un to prezentācijās.

Vienā no īsākajām Rīgas ieliņām muzikāli uzstāsies Rihards Lībietis un grupa “Momend”. Būs skatāmi alķīmijas eksperimentu demonstrējumi, Rīgas Motormuzeja eksponāti, Velo – mini moto fotoizstāde. Vietu izaicinājumiem piedāvās CSDD ar velo aktivitātēm, “Ludo” – prāta spēlēm un “Playtables.lv” ar galda spēlēm. Jāuzsver unikāla iespēja gan lieliem, gan maziem doties uz Bērnu zinātnes centru “Tehnoannas pagrabi” interaktīvā ceļojumā sajūtu pasaulē.

Visiem interesentiem atvērsim Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” darbnīcas un studijas, kas piedāvā bērniem un jauniešiem vecumā no 6 – 25 gadiem apgūt amatus, tehnisko modelēšanu, mākslas un multimedijus. Vecāki šeit varēs iepazīties ar skolotājiem, pieteikt bērnus nodarbībām un konkursam „Superpuika 2013”.

Mēs esam kustībā un kustībā ir mūsos. Nāciet ciemos, visiem būs ko darīt!

Ieeja visiem apmeklētājiem ir bez maksas.