Raķešu modelisma sacensību “RĪGAS PAVASARIS” rezultāti

26. maijā Spilvē norisinājās  Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” organizētās raķešu modelisma sacensības “Rīgas pavasaris”, kurās piedalījās sešas komandas no Rīgas, Liepājas un Talsiem. Jāpiemin, ka šīs ir vienas no divām raķešu modelisma sacensībām, kas Latvijā tiek regulāri rīkotas.

S-6-A modeļu klasē

N.P.K Vārds, Uzvārds Komanda 1.tūre 2.tūre Summa Vieta
Jaunakā grupa
1. Valdemars Gerke TJN 1k 90 55 145 1
2. Stefans Grants TJN 55 85 140 2
3. Gļebs Mihailovs BJC 1K 43 80 123 3
4. Pauls Pudāns BJC 2K 0 70 70 4
5. Artūrs Sonats TJN 14 47 61 5
6. Jēkabs Avotiņš TJN 55 0 55 6
7. Vladislavs Dreijers RTJC 0 43 43 7
8. Mihaels Kosmons TJN 42 0 42 8
9. Gustavs Blumbergs TJN 2k 40 0 40 9
10. Dāvis Blumbergs TJN 23 4 27 11
11. Renards Grabis TJN 15 7 22 12
12. Megija Pudāne TJN 9 0 9 10
Vidējā grupa
1. Egīls Vasaraudzis BJC 2K 87 72 159 1
2. Oskars Raudiņš TJN 1k 58 58 116 2
3. Ilmārs Tauriņš TJN 2k 51 40 91 3
4. Aleksejs Poligalovs BJC 1K 37 54 91 4
5. Emīlija Cielēna Talsi 40 37 77 5
6. Daniels Semjonovs RTJC 0 0 0 6
Vecākā grupa
1. Dainis Dille TJN 2k 60 23 83 1
2. Māris Brakovskis TJN 1k 17 61 78 2
3. Maksims Juhnevicš BJC 2K 0 70 70 3
4. Dainis Ignatovičs BJC 1K 56 0 56 4
5. Mārtiņš Jansons Talsi 0 43 43 5
6. Juris Ancāns RTJC 0 0 0 6
Seniori
1. Arkādijs Žarinovs BJC 97 90 187 1
2. Sergejs Kazanogins BJc 55 44 99 2
3. Andrejs Rinkevičs BJC 42 55 97 3
4. Aleksandrs Ojavers TJN 0 87 87 4
5. Arnis Pudāns TJN 38 36 74 5
6. Oskars Ģelzis TJN 32 29 61 6
7. Kaspars Roze Liepāja 27 31 58 7
8. Andrejs Molotoks Liepāja 25 27 52 8

 

S-4-A modeļu klasē

 

Jaunakā grupa
1. Valdemars Gerke TJN 1k 65 145 210 1
2. Vladislavs Dreijers RTJC 0 180 180 2
3. Pauls Pudāns BJC 2K 64 36 100 3
4. Gļebs Mihailovs BJC 1K 0 100 100 4
5. Megija Pudāne TJN 59 20 79 5
6. Stefans Grants TJN 30 47 77 6
7. Jēkabs Avotiņš TJN 30 13 43 7
8. Renards Grabis TJN 19 11 30 8
9. Mihaels Kosmons TJN 12 10 22 9
10. Artūrs Sonats TJN 0 0 0 10
11. Gustavs Blumbergs TJN 2k 0 0 0 11
12. Dāvis Blumbergs TJN 0 0 0 12
Vidējā grupa
1. Egīls Vasaraudzis BJC 2K 56 126 182 1
2. Daniels Semjonovs RTJC 0 180 180 2
3. Ilmārs Tauriņš TJN 2k 65 60 125 3
4. Emīlija Cielēna Talsi 35 46 81 4
5. Oskars Raudiņš TJN 1k 15 11 26 5
6. Aleksejs Poligalovs BJC 1K 0 26 26 6
Vecākā grupa
1. Juris Ancāns RTJC 140 97 237 1
2. Maksims Juhnevicš BJC 2K 30 68 98 2
3. Mārtiņš Jansons Talsi 37 46 83 3
4. Dainis Ignatovičs BJC 1K 0 40 40 4
5. Dainis Dille TJN 2k 11 16 27 5
6. Māris Brakovskis TJN 1k 14 0 14 6
Seniori
1. Arkādijs Žarinovs BJC 59 120 179 1
2. Aleksandrs Ojavers TJN 0 125 125 2
3. Sergejs Kazanogins BJc 60 58 118 3
5. Arnis Pudāns TJN 52 48 100 5
6. Oskars Ģelzis TjN 46 35 81 6
7. Kaspars Roze Liepāja 37 31 68 7
8. Andrejs Molotoks Liepāja 26 13 39 8
9. Andrejs Rinkevičs BJC 0 0 0 4

 

S-8-EP klase

 

N.P.K Vārds Uzvards Komanda Lidojums Bāze Summa Vieta
1. Oskars Rauiņš TJN 360 0 360 1
2. Aleksandrs Ojavers TJN 260 0 260 2
3. Viesturs Bērziņš TJN 218 40 258 3
4. Māris Brakovskis TJN 151 70 221 4
5. Andrejs Molotoks Liepāja 146 60 206 5
6. Arnis Pudāns TJN 89 90 179 6
7. Oskars Ģelzis TJN 98 60 158 7
8. Kaspars Roze Liepāja 126 30 156 8
9. Kristaps Deģis Liepāja 100 50 150 9

 

Komandu kopvērtējums

 

N.P.K Komanda S-6-A S-4-A Kopā Vieta
1. BJC 2 380 299 679 1
2. RTJC 43 579 622 2
3. TJN 1 339 250 589 3
4. BJC 1 270 166 436 3
5. TJN2 214 152 366 4
6. Talsi 120 164 284 5