“Inovatīvas idejas neatkarīgai nākotnei” no Viļņas

Aicinām pieteikties puišus un meitenes vecumā no 18-25 gadiem dalībai starptautiskā jaunatnes apmaiņas projektā “Inovatīvas idejas neatkarīgai nāktotnei”.

Projekta norise: 1.-10. jūlijs, Viļņā, Lietuvā. Organizē: Lietuvas Bērnu un jauniešu centrs (Lietuvos vaikų ir jaunimo centras)

Projekta tēmas: Kā jauni cilvēki ar lieliskām idejām var radīt mazo uzņēmējdarbību un kļūt neatkarīgi? Atbildīga patērēšana – jaunu produktu modeļi, neradot papildu industriālo produkciju. Kultūru atšķirības un bagātības – kā radīt jaunus produktus, lietojot veco rokdarbu tehnoloģijas. Kreativitāte, interpretējot lietas jaunās formās un funkcijās

Programmā plānotas tikšanās ar sociālā prejekta “BeepArt” autoriem, Dizaina studiju “Absurdity ideas”, Viļņas mākslas akadēmijas studentiem un ri:saikl projekta komandu. Paredzēta lekcija par partizānu mārketingu, biznesa simulācijas spēle, biznesa modeļu izstrāde un biznesa plānu attīstīšana. Vairākas dienas būs iespējas atvērtu darbnīcu formātā pārbaudīt un prezentēt savas idejas, iesaistot dažādus cilvēkus.

Katram dalībniekam jāsagatavo mājasdarbs – jāatrod informācija par vietējiem, tradicionālajiem rokdarbiem, jāatrod idejas un piemēri, kā arī jāveic neliela izpēte par atbildīgas patērēšanas paradumiem savā valstī.

Dzīvošana un ēdināšana uz vietas apmaksāta. Jāsedz 30% no ceļa izdevumiem.

Pieteikšanās anketa: Vilna-inovacijas.doc

Pieteikšanās līdz 13. jūnijam uz e-pastu: inguna.rauda@gmail.com