Superpuika 2012 – Vilnis Neiders no Staļģenes

      

27. martā jau 21. reizi norisinājās Tehniskās jaunrades nama „Annas 2” organizētā konkursa „Superpuika” fināls. Rīgas Cirkā pēc universālu pārbaudījumu veikšanas par konkursa uzvarētāju kļuva 6. klases skolnieks Vilnis Neiders no Staļģenes vidusskolas. Otro vietu ieguva Deniss Firičenko no Daugavpils 10.vidusskolas, bet trešo – Ēriks Bubejevs no Rīgas 74.vidusskolas.

Konkursa finālā par “Superpuika 2012” titulu cīnījās 11 puiši vecumā no 11 līdz 12 gadiem. Trīs dalībnieki pārstāvēja Staļģenes vidusskolu, tādēļ šiem finālistiem bija visvairāk atbalstītāju. Uzdevumu ietvaros puiši radīja „nākotnes auto” desertu kopā ar Elmāru Tanni, samontēja koka instrumentu kasti, izveidoja ģeometriskās figūras no māla un devās augstuma trasē, tiekot galā ar karabīnēm, virvēm un tīkliem.

Konkursa “Superpuika 2012” finālā piedalījās arī Raimonds Kuropatkins un Mikus Maksimovs no Rekavas vidusskolas, Mārtiņš Krīgers un Deivids Siliņš no Staļģenes vidusskolas, Jegors Lukjaņenko no Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas, Ričards Viļumsons no Rīgas 25.vidusskolas, Mārtiņš Putniņš no Rīgas Hanzas vidusskolas un Kristiāns Geršebeks no Daudzeses pamatskolas.

Konkurss “Superpuika” tiks rīkots arī nākamajā gadā, pieteikties var 11 un 12 g.v. skolnieki jau no 6.aprīļa, Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” mājaslapā www.tjn.lv.

Tehniskās jaunrades nams “Annas 2”  bērniem un jauniešiem no 6 līdz 25 gadu vecumam piedāvā interešu izglītības programmas tehniskajā modelēšanā, amatniecībā, mākslās un multimedijos.

Konkursu finansiāli atbalsta: Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
Organizēšanu un balvas atbalsta: Bosch, Relaks Tūre, 3S, Tallink, Dutch Bike, Skaisto skatu aģentūra, Karters, Playtables, Ceļotājs, Sport2000, Speedminton, Čarlstons, Vienkoču parks, Dominuss, Mežakaķis, Ilustrētā Junioriem, Latvijas Ielu vingrošanas biedrība un Ēlande.