Sākas biļešu tirdzniecība uz “Superpuika 2012” finālu!

27. martā pl. 15.30 aicinām  uz konkursa “Superpuika 2012” finālu Rīgas Cirkā.

Lai izcīnītu kāroto titulu, 11 puiši demonstrēs savas zināšanas un iemaņas galdniecībā, keramikā un pavārmākslā, sacentīsies fiziskajās trasēs, apliecinot savas daudzveidīgās prasmes, oriģinalitāti, ātrumu un drosmi.

Cirka arēnā skatītāji varēs vērot arī “Latvijas Ielu vingrošanas sporta biedrības” paraugdemonstrējumus, “Apokalipses jātnieku” velo trikus, vienkoču speciālista Riharda Vidzicka meistarklasi un pavārmākslas šovu kopā ar Elmāru Tanni.

Konkursu organizē Tehniskās jaunrades nams „Annas 2″ un atbalsta Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Biļetes Biļešu servisa kasēs par 1 Ls.

“Superpuika-2012″ finālā piedalīsies šādi puikas: Raimonds Kuropatkins no Rekavas vidusskolas, Egors Lukjaņenko no Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas, Ēriks Bubejevs no Rīgas 74. vidusskolas, Vilnis Neiders no Staļģenes vidusskolas, Mārtiņš Krīgers no Staļģenes vidusskolas, Deniss Firičenko no Daugavpils 10. vidusskolas, Kristiāns Geršebeks no Daudzeses pamatskolas, Deivids Siliņš no Staļģenes vidusskolas, Mikus Maksimovs no Rekavas vidusskolas, Ričards Viļumsons no Rīgas 25. vidusskolas un Mārtiņš Putniņš no Rīgas Hanzas vidusskolas.