Velo minimoto pulciņš organizē pirmo skolas skijoringa čempionātu Latvijā

22. februārī Rīgas Igauņu pamatskolā notika skijoringa čempionāts, kuru organizēja TJN „Annas 2” velo minimoto pulciņš sadarbībā ar šīs skolas vadību. Vilcēja lomā šoreiz nevis ierastais motocikls, zirgs vai suns, bet veikli skrienošs klases vai skolasbiedrs.


Aiz puiša vai meitenes muguras noturēties uz slēpēm ne visiem bija tik viegli. Labāk veicās tiem, kas bija jau trenējušies iepriekš pulciņa nodarbību laikā, nemaz nerunājot par īstu motoskijoringa sacensību pieredzi guvušo trešklasnieku Kristu Zālīti, kas demonstrēja ne vien parauginventāru, bet arī lielisku slēpošanas prasmi. Tomēr visiem par pārsteigumu skolas skijoringa čempionu laurus plūca 3. klases meiteņu duets Paula Zamberga–Annija Valtere (abas – arī velo minimoto pulciņa dalībnieces), uzvarot arī gados vecākus skolasbiedrus un lieku reizi pierādot, ka skijoringā svarīgākā ir tieši ekipāžas sadarbība.

Kad uzvarētāji skolas līnijā saņēma izcīnītās medaļas un diplomus, ne viens vien no tiem, kas šoreiz startam nesadūšojās, noteikti apņēmās piedalīties nākamreiz. Un iespēju netrūks – pavasarī gaidāms skolas veločempionāts, bet nākamziem – jau 2013. gada skolas skijoringa čempionāts.

TJN „Annas 2” velo minimoto pulciņš pateicas par atbalstu Rīgas Igauņu pamatskolas vadībai – it īpaši direktorei U.Aivarei, mācību pārzinei A.Plaučai, kā arī sporta skolotājai E.Skrūzkalnei.