Tehniskās modelēšanas darbu izstāde

No 27. februāra līdz 2. martam TJN „Annas 2” Kamīnzālē vērojama tehniskās modelēšanas darbu izstāde. Arhitektūras šedevrus, pilsētu modeļus, tipāžiskus dzīvniekus un izteiksmīgus pūķus veidojuši „Annas 2” Tehniskās modelēšanas pulciņa  audzēkņi (6–12 g.v.) pedagoģes Ārijas Zariņas vadībā.

Izstādē redzami vairāk kā 100 papīra eksponāti, kā arī elektrificēts plastikāta trolejbuss. „Izmēģinājuma” trolejbusam iespējams regulēt dažādus apgaismojuma režīmus. Bērnu uzmanību īpaši izpelnās zvēri, šeit, atšķirībā no zoodārza, tie nedzīvo krātiņos, bet cieši blakus viens otram. Skatāmi tādi īpatņi kā lūdzošie lemuri, milzu peles, lidojošā raja, lepnie kaķi, grafiskais degunradzis un gaiļa vietā – pagalma karalis koala. Centrālajā kamīnā valda zaļais pūķu ugunskurs ar mazajiem, ļaunajiem pūķīšiem.

Apbrīnot bērnu pacietību un pirkstu veiklību liek sarežģītās piļu, baznīcu, torņu un tiltu konstrukcijas. Vienuviet uzcelta Pekinas Aizliegtā pilsēta, Eifeļa tornis Pizas torņa slīpumā, Florences katedrāle ar kupolu, Londonas Tower Bridge, Noišvāšteinas pils un citi atpazīstami objekti. Puikām aktuāli apskatīt dažādos auto modeļus un lidaparātus.

Izstādi organizē TJN „Annas 2”, un tā publiski pieejama visiem interesentiem šīs nedēļas darba dienās no 10 – 19, piesakoties pie dežuranta. Adrese: Annas iela 2