Piesakies konkursam “Superpuika 2017”

Izaicini sevi un kļūsti par Superpuiku!

Konkursam “Superpuika 2017” līdz š. g. 30. septembrim var pieteikties 2004. un 2005. gadā dzimuši zēni no visas Latvijas.
Konkursa 1. un 2. kārta notiks 2016. gada rudenī. Konkursa fināls gaidāms 2017. gada pavasarī.

Piesakies konkursam ŠEIT.
Ar konkursa nolikumu vari iepazīties ŠEIT.

“Superpuika 2016″ – Aleksandrs Jermolajevs

9. aprīlī spraigā cīņā „Superpuika 2016” titulu ieguva Aleksandrs Jermolajevs no Rīgas Hanzas vidusskolas. Otro vietu izcīnīja Rihards Teirumnieks no Rēzeknes sākumskolas, bet dalīto trešo vietu – Kārlis Kviļūns no Jēkabpils pamatskolas un Ivo Haritonovs no Preiļu 1. pamatskolas.

Konkursa finālā piedalījās 10 puiši no dažādiem Latvijas novadiem. Lai kļūtu par Superpuiku, konkursa dalībniekiem bija jāpierāda veiklība un izturība fizisko pārbaužu trasē, galdniecības uzdevumā jāuzmeistaro dekoratīvs gaismas ķermenis, kā arī jāļaujas fantāzijai un, izmantojot krāsas un otas, jārada abstrakta kompozīcija uz audekla par tēmu “ātrums” radošā uzdevuma laikā. Fiziskajā trasē visātrākais bija Aleksandrs Jermolajevs, galdniecības prasmes vispārliecinošāk demonstrēja Ivo Haritonovs, savukārt Kārlis Kviļūns palika nepārspēts vizuālās izteiksmes līdzekļu izmantojumā uz audekla radošā uzdevuma laikā.

Pirmo trīs uzdevumu kopvērtējumā vadībā izvirzījās četri dalībnieki – Aleksandrs, Kārlis, Rihards un Ivo. Viņi devās tālāk uz superfinālu, kur sīvā cīņā fiziskajā trasē sevi kā “Superpuiku 2016” pieteica Aleksandrs Jermolajevs. Viņš konkursā piedalījās arī pagājušajā gadā, taču finālā palika ārpus godalgotajām vietām. Šogad Aleksandrs pierādīja, ka ar neatlaidību un mērķtiecību iespējams panākt arī to, kas nav izdevies pirmajā reizē.

Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” organizētais konkurss „Superpuika” ir ikgadējs pasākums, kas pulcē apķērīgus un azartiskus 11 – 12 gadus vecus puišus no visas Latvijas un šogad svin savu 25. jubileju.  Pedagogu gatavotie konkursa uzdevumi cauri visām kārtām ir ļoti dažādi, kas nozīmē, ka, lai kļūtu par Superpuiku, jābūt tiešām vispusīgam – radošam, zinošam, fiziski sagatavotam un ar praktiskām iemaņām. Tieši tāpēc šis ir Latvijas mērogā unikāls konkurss, kuru Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” rīko jau kopš 1991. gada.

Šajā jubilejas gada finālā piedalījās arī Dmitrijs Maksajs no Rīgas 10. vidusskolas, Ralfs Tīrums no Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas, Daniels Mīļais no Tukuma 2. pamatskolas, Ralfs Alksnis no Ādažu vidusskolas, Jānis Multiņš no Ozolnieku vidusskolas un Klāvs Veinbergs no Jelgavas 4. vidusskolas.

Konkursa fināls būs skatāms raidījumā Re:TV kanālā 2016. gada 30. aprīlī plkst. 22:00.

Sakām lielu paldies konkursa atbalstītājiem:

Ieva Strauta, tjn.superpuika@gmail.com, 27071046

Superpuika internetā:

Konkursa “Superpuika 2016″ 2. kārtas rezultāti

Apsveicam zēnus, kuri ir izcīnījuši iespēju piedalīties konkursa  ”Superpuika 2016″ finālā pavasarī!

Finālistu sarakstu skatīt šeit!

Paldies arī visiem tiem dalībniekiem, kuri šoreiz netika uz finālu. Gaidīsim jūs uz konkursu nākamgad, kā arī uz “Superpuika 2016″ finālu!

Pārējos rezultātus var aplūkot šeit!

Sveiks, konkursa „SUPERPUIKA 2016” 2.kārtas dalībniek!

2015.gada 3.decembrī, plkst. 10:00 norisināsies konkursa „SUPERPUIKA 2016” 2.kārta, kurā Tev būs iespēja pierādīt sevi 4 uzdevumos – fiziskajā trasē, amatniecībā, foto snaiperu disciplīnā, radošajā uzdevumā – un izcīnīt vietu finālā.

Kad? 3.decembrī

Kur? Tehniskās jaunrades namā “Annas 2”, Annas ielā 2, Rīgā

Cikos? 9:00-9:50 reģistrēšanās, konkursa norises plānotais laiks 10:00-14:15, pusdienu pārtraukums 12:00-12:15

Uz konkursa 2.kārtu OBLIGĀTI līdzi jābūt:

- personu apliecinošam dokumentam (dzimšanas apliecība, pase vai ID karte)

- maiņas apģērbam fiziskajai trasei – sporta tērps, sporta apavi, lietus jaka, darba cimdi, siltā jaka, cepure, šalle, maiņas zeķes utt. (fiziskā trase notiks ārā, neskatoties uz laika apstākļiem)

- maizītes/uzkodas pusdienām

Lūdzu, apstiprini savu dalību, aizpildot šo formu: Superpuika 2016 II kārta

Konkursa „SUPERPUIKA 2016” 2.kārtas rezultāti tiks publicēti TJN mājas lapas sadaļā „SUPERPUIKA” 2015.gada 4.decembrī pēc plkst.16:00.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā raksti e-pastu uz tjn.superpuika@gmail.com vai zvani 27071046 (Ieva).

Konkursa “Superpuika 2016″ 1. kārtas rezultāti

Apsveicam zēnus, kuri ir izcīnījuši dalību “Superpuika 2016″ konkursa 2. kārtā! Uzvarētāju sarakstu skatīt: Šeit!

Paldies arī visiem pārējiem dalībniekiem, kuri piedalījās, bet  netika uz 2. kārtu. Gaidīsim jūs uz konkursu nākamgad, kā arī uz “Superpuika 2016″ finālu! Sarakstu ar zēniem, kuri netika, skatīt: Šeit

Pieteikšanās konkursam “Superpuika 2016″ veiksmīgi noslēgusies

Konkursa “Superpuika 2016” 1.kārta jau 14.oktobrī!

21.gadsimta SUPERPUIKA – ir gudrs, apķērīgs, izveicīgs, prot sevi prezentēt, ir erudīts dažādās jomās un nebaidās no augstuma.

Šogad konkurss “Superpuika” svin 25 gadu jubileju.

Pirmā sacensību kārta notiks 14. oktobrī TJN “Annas 2”, Rīgā, Annas ielā 2. Konkursa uzdevumi ir veidoti tā, lai dalībnieki spētu sevi pierādīt gan fiziskajos un erudīcijas uzdevumos, gan arī amatniecības, radošajos un tehniska rakstura uzdevumos.

Vairāk par konkursu var uzzināt:
https://superpuika.wordpress.com/

 Konkurss “SUPERPUIKA 2015″ ir noslēdzies

24. martā spraigā cīņā par „Superpuika 2015” titulu uzvaru guva Eduards Rāzna no Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas. Otro vietu izcīnīja Daniels Siļčonoks no Daugavpils 16. vidusskolas, bet trešo vietu – Kristaps Glazeikins no Tukuma 2. pamatskolas.

Konkursa finālā piedalījās 10 pusaudži no visiem Latvijas reģioniem. Lai kļūtu par Superpuiku, konkursa dalībniekiem bija jāpierāda veiklība un izturība fizisko pārbaužu trasē, jāuzmeistaro putnu būrītis, radošajā uzdevumā ne tikai jāsagatavo fotogramma, bet arī jāspēj novērtēt citu puišu radošo veikumu, jāprot iekurināt ugunskuru, lai pārdedzinātu slapju auklu un jāiziet labirints.

Konkursa uzvarētājs tika noteikts četru uzdevumu vērtējumu kopsummā. No otrās vietas ieguvēja Daniela, Eduardu šķīra gandrīz 6 punktu pārsvars. Jāatzīmē, ka Eduards gandrīz visos konkursa uzdevumos ieguva maksimālo punktu skaitu, teicami izejot gan fizisko pārbaudījumu trasi, gan intelektuālo uzdevumu labirintu Bērnu zinātnes centrā „TehnoAnnas pagrabi”.

Konkursa uzvarētājs Eduards Rāzna aizraujas ar burāšanu, kā arī futbolu, nereti spēlē arī basketbolu, tāpēc likumsakarīgi, ka viens no mīļākajiem mācību priekšmetiem ir sports, kā arī mājturība. Eduards uzskata, ka svarīgi ir dzīvot šajā brīdī, tāpēc vēl nezina, par ko vēlas kļūt nākotnē, kā arī atzīst, ka ļoti svarīga dzīvē ir ģimene.

Konkurss „Superpuika” ir ikgadējs pasākums, kas pulcē apķērīgus un azartiskus 11 – 12 gadus vecus pusaudžus no visas Latvijas. Konkursu jau 24. reizi organizēja Tehniskās jaunrades nams “Annas2″ . Konkursa uzdevumi ir ļoti vispusīgi, dodot iespēju dalībniekiem pierādīt savas spējas un prasmes gan fiziskajos un erudīcijas uzdevumos, gan arī amatniecības radošajos un tehniska rakstura uzdevumos. Tieši tāpēc šis ir Latvijas mērogā unikāls konkurss.

Konkursa finālā piedalījās arī divi puiši no Rīgas Hanzas vidusskolas – Mārtiņš Mazurs un Aleksandrs Jermolajevs, Haralds Rauls Slišāns no Tukuma 2. pamatskolas, Deivids Struckis no Alūksnes novada vidusskolas, Edijs Vaivods no Preiļu 1.pamatskolas, Markuss Krīgers no Jelgavas novada Staļģenes vidusskolas, Leonards Prudāns no Salas vidusskolas.

Fotogrāfijas no konkursa fināla apskatāmas šeit.

Konkursa fināls būs skatāms raidījumā Re:TV kanālā 2015. gada 4. aprīlī plkst. 19:30 – 20:30.

Sakām paldies konkursa atbalstītājiem:

  • Konkursu finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
  • Augstskola RISEBA, Skatuves serviss SIA “3S”, skaņas un gaismas aprīkojums no Discomania, piekabes, stiprinājumi no SIA “Dominuss”,  SIA “Pasākumu aģentūra Komats”,  lielformāta druka “Grupa Lukss”, Riga Roller Derby,Sportakameras.lv, V.S.Imperia, profesionālā vidusskola VICTORIA.
  • Konkursa dalībnieki saņēma balvas no Bosch, playtables.lv, Dateks Grupa, skyamazons.lv, BZC „TehnoAnnas pagrabi” un pasākumu aģentūras „Komats”.
  • Konkursa informatīvie atbalstītāji:
    • Latvijas reģionu televīzija Re:TV, e-klase.lv, Chaula TV, calis.lv, Izglītība un Kultūra.

Gunta Misāne – konkursa „Superpuika 2015” komunikāciju konsultante

gunta@comperio.lv, 29115356

Superpuika internetā: