Projekti | Tehniskās jaunrades nams "Annas 2"


Study visit in Latvia 24.-27.04.2017.

Registration form for study visit in Latvia 24.-27.04.2017. available  here.

Uzņemam Krievijas izglītības iestāžu direktorus

  

17. martā TJN “Annas 2″ uzņēma Krievijas interešu izglītības iestāžu direktoru delegāciju. Šī vizīte notika starptautiskā semināra „Mūsdienu audzināšanas, izaugsmes un interešu izglītības problēmas: profesionāļu dialogs” ietvaros. Viesi bija ieradušies no Rostovas, Arhangeļskas, Irkutskas, Jakutijas, Permas, Hantimansijskas, Ņižnijnovgorodas, Samaras, Maskavas u.c. vietām. Jāatzīmē, ka visiem tā bija pirmā pieredz Latvijā un Rīgā. Lasīt vairāk»

Jauniešu apmaiņas projekts “Darzee” Madridē

    

No 14. – 21.  oktobrim Madridē, Spānijā, norisinājās apmaiņas projekts “Darzee”, kurā piedalījās jaunieši no Latvijas (TJN “Annas 2″), Spānijas, Portugāles, Rumānijas un Igaunijas. Projekta pamattēma bija bezdarbs un nabadzība. Tika izveidoti vairāki videorullīši, tostarp arī mūsējais. Autori – Dāvis Braučs un Kārlis Kalniņš. Skatīt tālāk >

Lasīt vairāk»

TJN “Annas 2″ Prāgas pavasarī

   

No 25. – 29. maijam Prāgā norisinājās vairāki Eiropas mēroga neformālās izglītības pasākumi, kur piedalījās arī TJN “Annas 2″ pārstāvji.

Lasīt vairāk»

Kad varam mācīties katru minūti!

    

No 28. aprīļa līdz 1. maijam pieredzes apmaiņas vizītē Rīgā viesojās interešu izglītības pedagogu delegācija no 10 000 km tālās Keiptaunas. Astoņi Eimijas Bīlas fonda pārstāvji iepazinās ar Tehniskās jaunrades nama „Annas 2” meistardarbnīcām, viesojās Rīgas Domē, izpildīja muzikāli teatrālas performances Mencendorfa namā un Dad Cafe.

Lasīt vairāk»

Spilgti kontrasti un bagātīga pieredze. Piezīmes no Dienvidāfrikas

    

Laikā, kad Rīga un Latvija piedzīvoja aukstuma rekordus, Tehniskās jaunrades nama “Annas 2″ delegācija apguva izglītības organizēšanas pieredzi siltajā Dienvidāfrikas Republikā (DĀR). No 28. janvāra līdz 5. februārim starptautiskajā apmaiņas vizītē “Annas 2″ pārstāvēja direktore Irēna Maskaļonoka, direktores vietniece Ingūna Rauda un fotostudijas vadītājs Andrejs Grants.

Lasīt vairāk»